Умови повернення

Шановні клієнти,

дякуємо Вам за те, що довіряєте свої покупки інтернет-магазину Isostar Ukraine!

Поспішаємо запевнити Вас, що весь асортимент товарів в нашому інтернет-магазині представленний тільки якісною та оригінальною продукцією.

Для того, щоб забезпечувати наших клієнтів товарами найвищої якості, ми працюємо тільки з офіційними дистриб’ютором.

Керуючись законом України “Про захист прав споживачів” спортивне харчування відноситься до категорії продовольчих товарів – продуктів харчування. Згідно з доповненням №3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172, продовольчі товари належної якості обміну (поверненню) не підлягають.

Наша компанія завжди йде на зустріч нашим клієнтам і ми готові розібратися в будь-який ситуації, що склалася! Так, у своїй діяльності ми спираємося на статтю ч.1 ст 9 Закону України “Про захист прав споживачів” стосовно повернення непродовольчих товарів належної якості. Це означає, що якщо Ви хочете обміняти (повернути) придбаний у нас товар належної якості, Ви можете зробити це протягом 14 днів (з наступного дня після покупки) за умови, що товар не був розпакований і використаний (має товарний вигляд, споживчі властивості , пломби, ярлики), а також у Вас є розрахунковий документ (чек), виданий разом з проданим товаром.

Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця

Будь ласка! Заповніть форму нижче для подальшого повернення!