Історія Isostar

Історія компанії

З моменту свого заснування у 1977 році компанія Isostar старанно працювала над вивченням потреб спорстменів, атлетів будь-якого рівня і різних дисциплін, щоб запропонувати їм найкраще спортивне харчування. І сьогодні Isostar має свій власний дослідницький центр та співпрацює з науковими лабораторіями по всій Європі. Дослідження Isostar допомагають розробляти все нові і більш ефективні продукти, що підтримують збалансовану дієту та здоров’я спортсменів.

Isostar – це перший бренд, який оголосив підписання антидопінгової хартії, гарантуючи споживачам незастосування заборонених препаратів, забезпечення якості і контроль за ним.

Спортивне харчування Isostar задовольняє високі вимоги спортсменів. Кожен продукт розробляється і тестується в наукових лабораторіях у співпраці з провідними професіоналами галузі та лікарями. Продукція Isostar використовується практично у всіх видах спорту, а спортивний світ в цілому немислимий без спортивного харчування та ізотонічних напоїв.

Формули наших продуктів забезпечують швидке засвоєння організмом і постачання його необхідними вуглеводами, мінералами і вітамінами. Ці елементи забезпечують здатність організму переносити високі спортивні навантаження. А їх нестача призводить до зневоднення організму, пошкодження м’язів, втрати працездатності та розумових можливостей.

З моменту заснування в 1977 році компанія Isostar стала першим виробником спортивних напоїв. Протягом всього часу Isostar продовжує вдосконалювати свої технології і є визнаним лідером європейського ринку. Високий попит на продукти Isostar дозволив розвинути роздрібну мережу по всій Європі, і вона до сих пір стрімко розширюється.

НАШІ ЦІННОСТІ

Прагнучи якнайкраще відповідати вимогам спортсменів, Isostar постійно покращує склад своїх продуктів. Наша головна мета – забезпечити спортсмена оптимальним харчуванням до, під час і після навантаження.

Сьогоднішній асортимент Isostar – це енергетичні батончики, енергетичні гелі, ізотонічні напої, протеїнові напої та продукти для відновлення.  Ми ні на день не припиняємо розробки інноваційних продуктів, якість яких завжди підтверджено клінічними тестами. Медичні дослідження підтверджують високу ефективність продуктів Isostar, що змушує нас з посиленим ентузіазмом працювати на благо спортсменів.