Історія Isostar

Історія компанії

З моменту свого заснування у 1977 році компанія Isostar старанно працювала над вивченням потреб спорстменів, атлетів будь-якого рівня і різних дисциплін, щоб запропонувати їм найкраще спортивне харчування. І сьогодні Isostar має свій власний дослідницький центр і співпрацює з науковими лабораторіями по всій Європі. Дослідження Isostar допомагають розробляти все нові і більш ефективні продукти, що підтримують збалансовану дієту і здоров’я спортсменів.

 

Isostar – це перший бренд, який оголосив підписання антидопінгової хартії, гарантуючи споживачам незастосування заборонених препаратів, забезпечення якості і контроль за ним.

Спортивне харчування Isostar задовольняє високі вимоги спортсменів. Кожен продукт розробляється і тестується в наукових лабораторіях у співпраці з провідними професіоналами галузі та лікарями. Продукція Isostar використовується практично у всіх видах спорту, а спортивний світ в цілому немислимий без спортивного харчування та ізотонічних напоїв.

Формули наших продуктів забезпечують швидке засвоєння організмом і постачання його необхідними вуглеводами, мінералами і вітамінами. Ці елементи забезпечують здатність організму переносити високі спортивні навантаження. А їх нестача призводить до зневоднення організму, пошкодження м’язів, втрати працездатності та розумових можливостей.

 

З моменту заснування в 1977 році компанія Isostar стала першим виробником спортивних напоїв. Протягом всього часу Isostar продовжує вдосконалювати свої технології і є визнаним лідером європейського ринку. Високий попит на продукти Isostar дозволив розвинути роздрібну мережу по всій Європі, і вона до сих пір стрімко розширюється.

НАШІ ЦІННОСТІ

Прагнучи якнайкраще відповідати вимогам спортсменів, Isostar постійно покращує склад своїх продуктів. Наша головна мета – забезпечити спортсмена оптимальним харчуванням до, під час і після навантаження.

Сьогоднішній асортимент Isostar – це результат майже 40-річних наукових досліджень організму спортсмена. Ми ні на день не припиняємо розробки інноваційних продуктів, якість яких завжди підтверджено клінічними тестами. Медичні дослідження підтверджують високу ефективність продуктів Isostar, що змушує нас з посиленим ентузіазмом працювати на благо спортсменів.